Marcin Osman na Szczycie Ubezpieczeniowy 2018: Social Media Marketing dla agenta ubezpieczeniowego

Patronat nad Szczytem Ubezpieczeniowym 2018 objęli:

Marcin Osman – Praktyk sprzedaży dołącza do prelegentów Szczytu Ubezpieczeniowego

Marcin Osman – 💪 praktyk sprzedaży 💪, autor 4 książek w tym 🔥 Sprzedawaj Więcej 🔥, wydawca takich autorów jak Tony Robbins, Gary Vaynerchuk, Fredrik Eklund, Mark Cuban prelegentem Szczytu Ubezpieczeniowego 2018!
Marcin przygotowuje specjalnie dla nas szkolenie:

Social Media Marketing dla agenta ubezpieczeniowego

Social Media Marketing dla agenta ubezpieczeniowego – praktyczne porady i rekomendacje w zakresie tego jak wnieść Twoją komunikację online na wyższy poziom.
Szczyt Ubezpieczeniowy to wiedza ekspertów zamknięta w szkoleniach video dostępnych tylko tutaj. Praktycy pomagają Ci stać się jeszcze lepszym agentem. Zdobywaj więcej klientów, więcej sprzedaży, więcej czasu na życie.

Wypełnij formularz i odbierz swój darmowy bilet na Szczyt Ubezpieczeniowy 2019. Otrzymasz też 3 darmowe fragmenty z 25 szkoleń z edycji 2017 i z edycji 2018.

Marcin Osman podzieli się z Tobą sprawdzonymi strategiami, narzędziami oraz „algorytmem” działania, który pozwoli Ci w sposób efektywny i skuteczny pozyskiwać klientów za pomocą social mediów.

Sam o sobie pisze:

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem sprzedaży, autorem 4 książek oraz wydawcą bestsellerowych książek autorów takich jak Tony Robbins, Gary Vaynerchuk, Fredrik Eklund, Mark Cuban i wielu innych.

W swojej karierze tworzyłem projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów, a od ponad 5 lat skupiam się w 80% na realizacji swoich własnych projektów (takich jak np. osmpower.pl).

Pozostałe 20% czasu przeznaczam na pracę z przedsiębiorcami i firmami, które dzięki moim kompetencjom chcą zarówno sprzedawać więcej jak i realizować skuteczne działania marketingowe.

Jestem propagatorem hustlerskiej postawy działania oraz ekonomii wdzięczności, na której oparta jest nasza cała biznesowa filozofia działania.

Jestem autorem 4 książek

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem sprzedaży, autorem 4 książek oraz wydawcą bestsellerowych książek

Na swoich wystąpieniach przedstawiam zawsze 100% praktyki, zero teorii. Moją domeną jest „działanie tu i teraz z tym co masz” a moją największą wartością jest skuteczność.

Moim mottem jest „czytaj i działaj” przez co rozumiem szybkie, konkretne i nastawione na efekt wdrażanie wiedzy z wydawanych przez nas książek.

Wierzę, że w biznesie SPRZEDAŻ rozwiązuje wszystkie problemy, bo jest najważniejszą rzeczą, o którą powinien dbać właściciel biznesu.

Biznesowy Osman
w pigułce

  • konkretny (profil: czerwony, inicjator, star)
  • ukierunkowany na efektywność
  • najlepiej współpracujący z ludźmi, którzy cenią sobie efektywność ponad „bycie zajętym”
  • działający tu i teraz

Dożywotni dostęp do wszystkich szkoleń ze Szczytu Ubezpieczeniowego 2018 możesz kupić tutaj.

Ceny VIP VIDEO 2018 będą się zmieniały z czasem:

do 22.11: 97 zł
22.11 – 29.11: 147 zł
30.11 – 10.12: 197 zł
od 11.12: 297 zł

Dożywotni dostęp do wszystkich szkoleń ze Szczytu Ubezpieczeniowego 2017 możesz kupić tutaj.

W ramach przygotowań do Szczytu Ubezpieczeniowego 2018 pisaliśmy już o wystąpieniu Bogusza Pękalskiego z Polisawchmurze.pl. Będzie on mówił o sztucznej inteligencji w sprzedaży ubezpieczeń. Z kolei Paweł Styperek z refericon.pl zapowiada prelekcję o zdobywaniu większej liczby rekomendacji w ubezpieczeniach.

O marketingu agenta ubezpieczeniowego w Google i na Facebooku opowiadał będzie Mirosław Szymański z home.pl.

Z kolei jednym z najbardziej interesujących tematów dla agentów ubezpieczeniowych jest umawianie spotkań z klientami. O tym opowie w swoim szkoleniu Izabela Krejca-Pawski.