Sztuczna inteligencja w ubezpieczeniach. Bogusz Pękalski prelegentem Szczytu Ubezpieczeniowego 2018

Patronat nad Szczytem Ubezpieczeniowym 2018 objęli:

Sprzedaż ubezpieczeń a sztuczna inteligencja

Jak rozwój sztucznej inteligencji wpłynie na rynek ubezpieczeniowy? Jakie zastosowania będzie miało uczenie maszynowe, analiza tekstu, obrazu i wideo? Czy „internet rzeczy” (IoT) spowoduje obniżenie cen ubezpieczeń? Czy w dobie rozwoju sztucznej inteligencji będzie jeszcze miejsce dla agentów ubezpieczeniowych? Czy da się połączyć pracę agenta z narzędziami opartymi o SI, żeby sprzedawać więcej?

Szczyt Ubezpieczeniowy to wiedza ekspertów zamknięta w szkoleniach video dostępnych tylko tutaj. Praktycy pomagają Ci stać się jeszcze lepszym agentem. Zdobywaj więcej klientów, więcej sprzedaży, więcej czasu na życie.

Wypełnij formularz i odbierz swój darmowy bilet na Szczyt Ubezpieczeniowy 2019. Otrzymasz też 3 darmowe fragmenty z 25 szkoleń z edycji 2017 i z edycji 2018.

Jak program dla agenta ubezpieczeniowego może pomóc w sprzedaży

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdzie w swojej prezentacji kolejny prelegent – Bogusz Pękalski (Polisa w Chmurze).

O prelegencie:

Bogusz Pękalski (Polisa w Chmurze) – Współtwórca i CEO aplikacji Polisa w Chmurze, programista, przedsiębiorca, specjalista od nowych technologii i innowacji. Entuzjasta technologii blockchain i sztucznej inteligencji. Podcaster i bloger w StartupMyWay.com.

Zobacz też:

Ubezpieczenia w epoce technoreligii. Dr Filip Przydróżny pierwszym prelegentem Szczytu Ubezpieczeniowego 2018

Jak rządzić na Facebooku jako agent ubezpieczeniowy. Michał Hładki czyli Edward Wszechmogący prelegentem Szczytu 2018

Jak skutecznie umawiać spotkania. Jak unikać 3 najczęstszych błędów w branży ubezpieczeniowej. Izabela Krejca – Pawski prelegentką Szczytu Ubezpieczeniowego 2018.