Jak sprzedawać ubezpieczenia turystyczne przez aplikację mobilną. Rain Takahashi z JAUNTIN’ dołącza jako prelegent Szczytu.

Szczyt Ubezpieczeniowy to wiedza ekspertów zamknięta w 25 krótkich szkoleniach video dostępnych tylko tutaj.

Praktycy pomagają Ci stać się jeszcze lepszym agentem.
Zdobywaj więcej klientów, więcej sprzedaży, więcej czasu na życie.
Kup dożywotni dostęp VIP do wszystkich prelekcji video (wart 297 zł).

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać darmowe fragmenty ze Szczytu Ubezpieczeniowego i zniżki na następną edycję

Nowy kanał sprzedaży ubezpieczeń turystycznych – aplikacja mobilna

Ubezpieczenia turystyczne to dla klienta wyzwanie. Gdy już zdecyduje on że chce się ubezpieczyć przed wyjazdem najczęściej miejsce ma gorączkowe poszukiwanie godnego zaufania ubezpieczyciela.


O jednym z możliwych rozwiązań – aplikacji mobilnej – i sprzedaży przez nią ubezpieczeń turystycznych, opowie prosto z Toronto założyciel firmy JAUNTIN’ – Rain Takahashi.

Czy sztuczna inteligencja zastąpi agenta ubezpieczeniowego?

Rain Takahashi. Samozwańczy geek który stał się częścią światowego rynku ubezpieczeń przez przypadek. W przeszłości był agentem turystycznym i trave-bloggerem (RainTravels.com). Te poprzednie kroki w karierze pozwoliły mu zrozumieć wyzwania z jakimi muszą sprostać ubezpieczyciele oraz klienci właśnie szukający ubezpieczeń turystycznych.

Znając te problemy, założył JAUNTIN’. Chciał zbudować most pomiędzy zapotrzebowaniem na ubezpieczenie „na żądanie” a tradycyjnymi produktami ubezpieczeniowymi.

Ze swojej siedziby głównej w Toronto, ma Rain ma nadzieję na zrewolucjonizowanie ubezpieczeń, zaczynając od rynku turystycznego.


Interesujesz się pozyskiwaniem klientów i zwiększaniem sprzedaży ubezpieczeń? Zobacz też koniecznie:

Patronat nad wydarzeniem: