Najważniejsze szkolenia, kursy i konferencje dla agentów ubezpieczeniowych w 2019

Aktywni i chcący się rozwijać agenci ubezpieczeniowi często szukają szkoleń, kursów oraz konferencji dzięki którym mogą wznieść swój biznes ubezpieczeniowy na wyższy poziom.

Konferencje branży ubezpieczeniowej

Sam kurs na agenta ubezpieczeniowego często nie wystarcza. Potrzebne są później szkolenia sprzedażowe, szkolenia z umawiania spotkań, zimnych telefonów, marketingu w social media, obsługi programów dla agentów ubezpieczeniowych itd.

Najważniejsze szkolenia dla agentów ubezpieczeniowych

Szkolenia i kursy stacjonarne dla agentów mają olbrzymi plus – networking i intensywność kontaktu. Istnieją jednak też szkolenia i konferencje w których może wziąć udział każda osoba która ma dostęp do internetu.

Poniżej znajdziesz stale uzupełnianą listę szkoleń, konferencji, kursów oraz kongresów dla agentów, brokerów i menadżerów ubezpieczeniowych.

Styczeń

Luty

Lokalny Szczyt Ubezpieczeniowy – 09.02.2019, Szczecin

Pierwsza lokalna, stacjonarna edycja Szczytu Ubezpieczeniowego odbędzie się testowo w Szczecinie.
Znamy już program tego spotkania. Wśród prelegentów pojawią się Jakub Kozieł, Marcin Konopka, Katarzyna Lewandowska, Marcin Kowalik.

Pod tym linkiem można się zarejestrować. Bilety są darmowe. Liczba biletów jest ograniczona.

Marzec

Obiektywne Forum Agentów Ubezpieczeniowych – Urodziny

Prawdopodobnie w marcu 2019 odbędą się kolejne urodziny Obiektywnego Forum Agentów Ubezpieczeniowych.

Kwiecień

Maj

XXII Kongres Brokerów

Kolejna odsłona Kongresu Brokerów odbędzie się w dniach między 29 a 31 maja 2019. Rejestracja odbywa się pod tym linkiem. Tematem przewodnim tej konferencji dla brokerów ubezpieczeniowych będzie „człowiek”.

Lokalny Szczyt Ubezpieczeniowy: Poznań

Lokalny Szczyt Ubezpieczeniowy w Poznaniu odbędzie się 25.05.2019. Więcej informacji.

Czerwiec

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Ubezpieczenia – nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży

W okolicach września 2019 odbędzie się prawdopodobnie kolejna odsłona konferencji „Ubezpieczenia – nowoczesne kanały komunikacji i ich efektywność w sprzedaży”.

Lokalny Szczyt Ubezpieczeniowy w Warszawie – 28.09.2019

We wrześniu, po Szczecinie i Poznaniu przyjdzie czas na lokalny Szczyt Ubezpieczeniowy w Warszawie.

Jest już potwierdzona lokalizacja – Golden Floor Plaza, przy Al. Jerozolimskich 123A. Są też już potwierdzeni prelegenci. Bilety już są w sprzedaży. Więcej informacji o tej konferencji dla agentów ubezpieczeniowych znajdziesz tutaj.

Październik

XI Kongres Bancassurance

Prawdopodobnie w październiku 2019 odbędzie się XI Kongres Bancassurance.

Listopad

Szczyt Ubezpieczeniowy 2019 – 22.11.2019

Ta jedyna w Polsce internetowa konferencja będzie miała swoją już trzecią odsłonę. Od 22.11.2019, przez 24h uczestnicy będą mogli za darmo obejrzeć szkolenia video przygotowane specjalnie na Szczyt, przez praktyków biznesu, menadżerów towarzystw ubezpieczeniowych, oraz „ludzi z branży”.

Uczestnicy Szczytu którzy zakupią dożywotni dostęp VIP, będą mogli powracać do nagrań i oglądać je bez ograniczeń. Dożywotni dostęp VIP VIDEO 2019 można kupić tutaj. Cena będzie rosła od 49 zł do 297 zł w czasie.

Grudzień