Magiczne formuły sprzedażowe w email agenta

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać darmowe fragmenty ze Szczytu Ubezpieczeniowego i zniżki na następną edycję

Zgodnie z obietnicą, 23go maja, od 21:00 do 22:00 otrzymujesz dostęp do szkolenia video “Magiczne formuły sprzedażowe w korespondencji e-mail agenta ubezpieczeniowego”,

Email. Przez wielu agentów ubezpieczeniowych traktowany jako zło konieczne. Zamiast wysłać coś emailem – dzwonią lub umawiają się z klientem.

Z drugiej strony – wielu profesjonalistów ubezpieczeniowych zwinnie posługuje się pocztą elektroniczną w celu zwiększenia sprzedaży.

Warto w swoim arsenale agenta mieć też umiejętność takiego pisania emaili do klientów, aby wiadomości pomagały właśnie w domykaniu polis. Jest to jedna z technik sprzedaży która powinna być ćwiczona.

Wojciech Bizub – kiedyś agent ubezpieczeniowy, dziś praktyk marketingu i sprzedaży.

Copywriter. Karierę w sprzedaży rozpoczął jako Agent PZU S.A. Dzisiaj klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców stworzył strategię marketingową WBIZNES. Autor kilku kursów online. Praktyk prowadzący szkolenia w ramach Akademii Ekspertów 2.0 u Pawła Danielewskiego. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów

Aby zdobyć dożywotni dostęp do wszystkich 25 video prelekcji Szczytu i zaoszczędzić 200 zł, skorzystaj z kodu rabatowego „video” i kup dostęp VIP VIDEO.

Kod rabatowy działa do 23:59, 23.05.2018.

Zobacz też:

Paweł Tkaczyk podczas Szczytu: Jak sprzedawać więcej ubezpieczeń dzięki dobrej marce agenta ubezpieczeniowego.

Webinar “Jak sprzedawać ubezpieczenia grupowe”

Trendy wpływające na sprzedaż ubezpieczeń

o zajmuje najwięcej czasu w pracy agentowi ubezpieczeniowemu?