Kierunek rozwoju kanałów dystrybucji w branży ubezpieczeń. Igor Rusinowski z UNILINK SA prelegentem Szczytu

Szczyt Ubezpieczeniowy to wiedza ekspertów zamknięta w 25 krótkich szkoleniach video dostępnych tylko tutaj.

Praktycy pomagają Ci stać się jeszcze lepszym agentem.
Zdobywaj więcej klientów, więcej sprzedaży, więcej czasu na życie.
Kup dożywotni dostęp VIP do wszystkich prelekcji video (wart 297 zł).

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać darmowe fragmenty ze Szczytu Ubezpieczeniowego i zniżki na następną edycję

Wiele kanałów. Jeden cel – sprzedaż ubezpieczeń

Sprzedaż bezpośrednia, agenci, brokerzy. Idąc dalej – Bancassurance czy Direct. Dróg jest wiele. Z postępem technologii na pewno kanałów dystrybucji ubezpieczeń przybędzie jeszcze więcej.

Te najchętniej wykorzystywane zmieniają się w zależności od skuteczności i mody.

Specjalnie na potrzeby Szczytu Ubezpieczeniowego – Igor Rusinowski Prezes Zarządu UNILINK SA przygotował prelekcję pod tytułem: „Kierunek rozwoju kanałów dystrybucji w branży ubezpieczeń”.


Igor Rusinowski

Prezes Zarządu i współwłaściciel UNILINK SA. Od 2012 roku kieruje UNILINK – największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce, której roczny przypis składki sięga 650 milionów złotych. Firma koncentruje się na ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych a od ponad dwóch lat skutecznie rozwija również sprzedaż polis życiowych i zdrowotnych.

Współpracuje z 8 000 Agentów Ubezpieczeniowych w całej Polsce oraz 40 Towarzystwami Ubezpieczeń.

W latach 2010-2012 Igor Rusinowski był członkiem Zarządu LINK4, gdzie odpowiadał za budowę i rozwój tradycyjnych kanałów sprzedaży.

Przedtem pracował dla brytyjskiej grupy ubezpieczeniowej RSA, gdzie od 2008 r. w Regionalnym Zarządzie odpowiadał za strategię i rozwój firmy w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej. RSA było wówczas właścicielem Link4.

Wcześniej przez kilkanaście lat był związany z rynkiem finansowym pracując dla firm konsultingowych: początkowo dla PricewaterhouseCoopers a później dla McKinsey & Company, gdzie doradzał klientom bankowych i ubezpieczeniowym w Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz Europie.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada tytuł MBA z Kellogg School of Management w Chicago. Jest również członkiem międzynarodowej organizacji biegłych rewidentów – ACCA.

Interesujesz się pozyskiwaniem klientów i zwiększaniem sprzedaży ubezpieczeń? Zobacz też koniecznie:

Serdecznie zapraszam na inspirujący trening.

Zdobywajmy ten Szczyt razem!
Marcin Kowalik

Patronat nad wydarzeniem: