Jak zwiększyć efektywność swojej sprzedaży o 700%, nawet gdy jeszcze nie pracujesz z Analizą Potrzeb Klienta. Dariusz Halczok z OVB dołącza do prelegentów Szczytu

Dariusz Halczok z OVB: jak sprzedawać więcej ubezpieczeń

Temat analizy potrzeb klienta jest dla agentów ubezpieczeniowych jednym z kluczowych zagadnień mających wpływ na pracę w najbliższych miesiącach a nawet latach.

Jak zwiększyć efektywność swojej sprzedaży o 700%, nawet gdy jeszcze nie pracujesz z Analizą Potrzeb Klienta.

Tym bardziej z olbrzymią satysfakcją informuję że udało nam się pozyskać jako prelegenta Dariusza Halczoka. Dariusz wystąpi podczas Szczytu Ubezpieczeniowego z prelekcją pod tytułem „Jak zwiększyć efektywność swojej sprzedaży o 700%, nawet gdy jeszcze nie pracujesz z Analizą Potrzeb Klienta”.

Szczyt Ubezpieczeniowy to wiedza ekspertów zamknięta w szkoleniach video dostępnych tylko tutaj. Praktycy pomagają Ci stać się jeszcze lepszym agentem. Zdobywaj więcej klientów, więcej sprzedaży, więcej czasu na życie.

Wypełnij formularz i odbierz swój darmowy bilet na Szczyt Ubezpieczeniowy 2018. Darmowy bilet daje Ci dostęp do wszystkich prelekcji na 24 godziny od 22.11.2018. Otrzymasz też 3 darmowe fragmenty z 25 szkoleń z edycji 2017 oraz zniżkę na VIP VIDEO 2017.

Dariusz Halczok – Finansista, inwestor, trener biznesu i mecenas sztuki. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach. Uczestnik licznych kursów z zakresu ekonomii i finansów i przywództwa m.in. Akademii Strategicznego Przywództwa. Aktywny zawodowo od 16 roku życia. W wieku 26 lat został jednym z najmłodszych dyrektorów krajowych OVB Holding A.G. w Europie.

Obecnie aktywnie wspiera kilkuset współpracowników oraz kilkadziesiąt tysięcy Klientów w realizacji celów finansowych i zapewnienia bezpieczeństwa finansowego ich rodzin. Współzałożyciel i Członek Honorowy „Stowarzyszenia Klientów Finance Club”, którego misją jest zabezpieczanie ciągłości funkcjonowania rodziny, wspieranie ubezpieczonych i głoszenie idei „wolności wyboru” w ubezpieczeniach.

Redaktor i prowadzący program tv „Finanse z ludzką twarzą”. Od kilkunastu lat nieprzerwanie jest zakochany w swojej żonie Nataszy, z którą wychowuje dwóch młodych gentlemanów — Aleksandra i Krzysztofa.

Ukończył 5.letnie Studium Muzyki Kościelnej przy wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego, dlatego hobbystycznie gra na organach kościelnych oraz występuje z chórem.